Künye - Son dakika güncel haberler - Günlük haberler - 7/24 Haber

Künye

İmtiyaz Sahibi & Grantee

Vaav Medya

info@vaavmedya.com

Genel Yayın Yönetmeni & Editor in Chief

Murat Atacan

Murat@7haber24.com

Editörler & Editors

Merve Çelik

merve@7haber24.com

Ensar KENDİGELEN

ensar@7haber24.com

Şeyma ÖZBAKIR

Seyma@7haber24.com

Gece Vardiyası Editörü & Night Shift Editor

Ramazan ÇITAK

Ramazan@7haber24.com

Kübra Anayurt

kubra@7haber24.com

Hukuk Danışmanı & Jurisconsult

Murat TURGUT

murat34@hotmail.com

Mali Müşavir & Financial Advisor

Sude KARABATAK

sude3478@gmail.com

Reklam & Adversite & Tanıtım Yazısı

VAAV MEDYA

info@vaavmedya.com

 haber@7haber24.com

DİĞER KONULAR VE TELİF

 haber@7haber24.com

Sitede yayımlanan köşe yazıları ve yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. 7haber24.com yazıların sorumluluğunu almamaktadır.

Gizlilik Politikası 

7haber24.com tüm hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan kod, haber, yazı, resim, ses dosyaları, videolar, röportajlar, dizayn, tasarım ve materyallerin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. İçerikler, izinsiz ve ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. 7haber24.com basın ahlak ve ilkelerine uygunluk konusunda hassasiyet göstermekte olup özgün habercilik ilkesine dayalı sistemde çalışmaktadır. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site ismi harici linklerin sorumluluğunu almaz. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rumlara sığınan FETÖ'cünün kimliği belli oldu
Rumlara sığınan FETÖ'cünün kimliği belli oldu
Burcu Esmersoy'a rötarlı kutlama
Burcu Esmersoy'a rötarlı kutlama