Öz babası 40 yıl boyunca tecavüz etti!

Öz babası 40 yıl boyunca tecavüz etti!

7/24 Güncel internet son dakika haberleri

Öz babası 40 yıl boyunca tecavüz etti!
Öz babası 40 yıl boyunca tecavüz etti! admin

İngiltere şu sıralar inanılmaz bir tecavüz vakasıyla sarsılıyor. Stockport kentinde yaşanan bir olay bir anda ülkede gündem oldu.

63 yaşındaki Barbara Coombes, Stockport'taki polis istasyonuna giderek kendisini 40 yıl boyunca taciz eden babasını 12 sene önce öldürdüğünü itiraf etti.
 
Babasının hayatı boyunca kendisini seks kölesi olarak esir aldığını ve babasının çocuğuna hamile kaldığını itiraf eden kadının söylediği adreste babası Kenneth'in cesedi bulundu.
İkinci Dünya Savaşı'nda İngiliz ordusunda bulunduğu belirtilen baba Kenneth Coombes'in öz kızına defalarca tecavüz ettiği ve öldüğünde 87 yaşında olduğu belirtiliyor.

40 YIL BOYUNCA TECAVÜZE UĞRADI
 
Barbara isimli kadına babası tarafından yapılan cinsel tacizin yaklaşık 40 sene sürdüğü ifade edildi.
 
Barbara Coombes'in ilk çocuğu David'in öz babasından olduğu ifade edildi.
 
Coombes, polise verdiği ifadede babasının tacizlerinin nasıl başladığını detaylarıyla anlattı. Babasının küçükken cinsel organını iş arkadaşlarına gösterdiğini ve bu zamanlarda henüz 9 yaşında olduğunu belirten kadın, yaşanan tacizler nedeniyle hiç arkadaşı olmadığını, hiçbir hobisi bulunmadığını ve hayatında hiç iş hayatına giremediğini söyledi.

ÖZ BABASI BAŞKA ÇOCUKLARI DA İSTİSMAR ETTİ
 
63 yaşındaki kadın 2006 yılında evde kendisine ait çıplak fotoğrafları bulunca babasını öldürmeye karar verdiğini söyledi. Kadın, fotoğraflar arasında başka çocukların da fotoğraflarını görünce babasının cinsel tacizlerinin tek mağduru olmadığı sonucuna varmış...

 

 

Bu haber hakkında fikirlerini paylaş
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İngiltere Kraliçe'nin Cinsel Hayatını Konuşuyor
İngiltere Kraliçe'nin Cinsel Hayatını Konuşuyor
Bergüzer Korel Kıyafetiyle Törene Damga Vurdu
Bergüzer Korel Kıyafetiyle Törene Damga Vurdu