Survivor'ı yıkan ölüm! Kahreden gerçekleri Alper'in ailesi açıkladı

Survivor'ı yıkan ölüm! Kahreden gerçekleri Alper'in ailesi açıkladı

Kahreden gerçekleri Alper'in ailesi açıkladı. Alper'in ölümü hem Survivor'ı yıktı hem tüm Türkiye'yi. Kameraman Alper'in evine ateş düştü.

Survivor'ı yıkan ölüm! Kahreden gerçekleri Alper'in ailesi açıkladı
Survivor'ı yıkan ölüm! Kahreden gerçekleri Alper'in ailesi açıkladı Mehmet Demirbilek

Babası Ahmet Baycın'ın anlattıkları yürekleri dağladı. En son 2 gün önce görüşmüşler ve son sözü 'sizi çok seviyorum' oldu'' dedi. Babası oğlu ile ilgili bir gerçeği daha anlattı. Yönetmen olmak istiyordu. 

Hayalleri uğruna Dominik'e gitti. Alper'in ağabeyi Muammer Baycın kan donduran olayın detaylarını anlattı. ''Kardeşim çantası ve telefonunu vermek istememiş. Direnince bıçaklayıp öldürmüşler" dedi. Genç yaşında acımasızca katledilmesinin sebebi meğer buymuş.

ALPER'İN AİLESİ KAHREDEN GERÇEKLERİ AÇIKLADI

Dominik Cumhuriyeti'nde çekimleri devam eden Survivor ekibinde görevliyken çantasını gasp etmeye çalışan iki kişinin bıçaklı saldırısı sonrası hayatını kaybeden Alper Baycın'ın (24) evinde üzüntü var.

Taziyeleri kabul eden baba Ahmet Baycın, oğluyla en son 2 gün önce görüştüğünü belirterek, "Son söylediği sizi çok seviyorum oldu. Yönetmen olmak istiyordu, hayalinin peşinde koşarken orada kaldı" dedi.

ALPER'İN EVİNDE BÜYÜK ÜZÜNTÜ VAR

Olay sonrası acı haberi Survivor ekibinden duyan Baycın ailesi, büyük üzüntü yaşadı. Aile, Muratpaşa ilçesindeki evlerinde taziyeleri kabul etmeye başladı.

"HAYALİNİN PEŞİNDEN KOŞARKEN ORADA KALDI"

Geçimini spot eşya satarak sağlayan baba Ahmet Baycın, oğlu Alper'in farklı bir çocuk olduğunu belirterek, "En son 2 gün önce telefonda görüştüm. 'Sizi çok seviyorum' diyordu. Hayali yönetmen olmaktı ve hayalinin peşinde koşuyordu ama ne yazık ki hayalinin peşinden koşarken orada kaldı" dedi.

"HEDEFLERİ VARDI, BUNUN İÇİN DOMİNİK'E KADAR GİTTİ"

Oğlunun 8 aydır Dominik Cumhuriyeti'nde çalıştığını belirten Baycın, "Oğlum çok gençti. Bizim işimizi yapmayı değil, kameraman olmayı seçti. Hedefleri vardı. Bunun için Dominik'e kadar gitti" ifadelerini kullandı.

CENAZE TÖRENİ ANTALYA'DA YAPILACAK

Öte yandan Alper Baycı'nın cenazesinin Antalya'da yapılacağı ve en geç Salı gününe kadar yetiştirilmeye çalışıldığı öğrenildi.

ALPER'iN AĞABEYİ DEHŞET ANLARINI ANLATTI

Dominik Cumhuriyeti’nde çekilen Survivor yarışmasında kameraman olarak görev yapan Alper Baycın’ın gaspçılar tarafından öldürülmesiyle ilgili konuşan ağabey Muammer Baycın, "Kardeşim çantası ve telefonunu vermek istememiş. Direnince bıçaklayıp öldürmüşler" dedi.

Habertürk Gazetesi'nden Uzay Kesmen'in haberine göre, Dominik Cumhuriyeti’nde çekilen Survivor yarışmasında kameraman olarak görev yapan Alper Baycın’ın gaspçılar tarafından öldürülmesiyle ilgili ağabeyi Muammer Baycın konuştu.

Cenazenin Türkiye’ye getirilmesinin bir haftayı bulacağını kaydeden Baycın şunları söyledi: “Alper iş dönüşü otele giderken telefonla konuşuyormuş. O sırada tek başınaymış.

Motorlu iki kişinin saldırısına uğramış. Arbede yaşanmış. Çantası ve telefonunu vermek istememiş. Direnince bıçaklayıp öldürmüşler.

Kardeşim 6 aydır Dominik’teydi. Kamera arkasında çalışıyordu. Tırnaklarıyla kazıya kazıya bir yerlere gelmişti. Hayat dolu, çok azimli biriydi. Sözlenmişti. Alper’in cenazesi 1 haftaya Türkiye’ye gelecek. Dayım, cenaze işlemleri için Dominik’e gitti.”

Bu haber hakkında fikirlerini paylaş
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İngiltere Kraliçe'nin Cinsel Hayatını Konuşuyor
İngiltere Kraliçe'nin Cinsel Hayatını Konuşuyor
Bergüzer Korel Kıyafetiyle Törene Damga Vurdu
Bergüzer Korel Kıyafetiyle Törene Damga Vurdu