Başakşehir Konut Projeleri

Başakşehir Konut Projeleri

Başakşehir konut projeleri uygun fiyatlar, kredi seçenekleri, modern daire tipleri ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Başakşehir Konut Projeleri
Başakşehir Konut Projeleri Mehmet Demirbilek

Başakşehir konut projeleri uygun fiyatlar, kredi seçenekleri, modern daire tipleri ile sıklıkla tercih edilmektedir. Konut projelerinin genel yapısına bakıldığı zaman deprem yönetmeliklerinden malzeme seçimi konusunda uyulması gereken standartlara kadar oldukça hassas bir duruş sergilendiği görülmektedir.

Peşinat ve Kredilendirme: Sunulan projelerden bazılarında peşinat ile projeye dahil olunarak 120 aya varan vade seçenekleri ile evinize kira öder gibi sahip olma imkanınız da bulunmaktadır. Ayrıca projelere dahi olabilmek için bankadan kredi çekilmesi konusunda firmalar yardımcı olabilmektedir.

Güvenlik: Site şeklinde tasarlanmış olan projelerin bu denli sık tercih edilmesinin asıl sebebi kişilerin artık kendini güvende hissetmemesidir. Başakşehir’de yer alan projelerin her birinde 24 saatlik bir güvenlik bulunmaktadır. Bu nedenle aileler için oldukça uygun bir alternatif olduğunun da altı çizilmelidir.

Strada Bahçeşehir Projesinin Detayları Nelerdir?

Strada Bahçeşehir İtalya’nın önemli merkezlerinden biri olan alandan adını almıştır. Tarihi dokunun korunmasından modern yaşamın öğelerinin hissedilmesine kadar her bir detay İstanbul’a taşınmaya çalışılmıştır. Özellikle yaşam alanlarının çeşitliliği ve sosyal hayatın kısıtlanmaması sebebi ile büyük ilgi görmektedir.

Strada Bahçeşehir projesinin temel özelliklerine bakıldığı zaman karşımıza çıkacak olan liste şu biçimdedir;

 • Dairelerin tipleri 1+1 stüdyo daireden projenin en geniş yapılanması olan 5+1e kadar genişleyebilmektedir.
 • Dairelerin dört bir yandan ışık almasına çok büyük önem verilmiş ve özellikle ferah tasarımların oluşturulması da en büyük önceliklerden biri haline gelmiştir.
 • Dairelerin iç yapısı tasarlanırken sadece birinci sınıf materyallerden yararlanılmıştır. Dba Archictects tarafından ortaya koyulan daire modellerinin her birinin tasarımı konusunda büyük bir titizlik ile çalışılmıştır.

Başakşehir konut projeleri içerisinde bu özellikleri ile bir adım daha ön planda bulunmaktadır. Kalite konusunda da hem materyal seçimi hem de iç/dış mimari konusunda eşsiz bir duruş sergilenmektedir.

Eston Şehir Koru Daire Tipleri ve Proje Detayları

Başakşehir konut projeleri içerisinde hem şık yapısı hem de konforlu daireleri ile dikkat çeken Eston Şehir Koru proje detayları u biçimde sıralanmaktadır;

 • Proje kapsamında araç trafiğine kapalı alanlar bulunmaktadır. Bu da temiz havanın korunması ve çocukların güven içerisinde zaman geçirmeleri manasına gelmektedir.
 • Ulaşım alanlarına yakınlığı sayesinde hem şehrin dışında hem de sizi şehir hayatından tam manası ile koparmadan yeni bir yaşam alanı kazanma imkanı vermektedir.
 • Özellikle 7-8 katlı apartmanlar ile sınırlanan bir yapısının olması ve projede çok fazla yüksek binalara yer verilmemesi de İstanbul’un klasik gökdelen görüntüsünden kurtulmanızı sağlayacaktır.
 • Projede yer alan Meydan Çarşı bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiz bir şekilde tasarlanmıştır. Siz istemedikçe korudan çıkma gibi bir zorunluluğunuz söz konusu olmayacaktır. Zaten bütün ihtiyaçlarınız elinizin altında yer alacaktır.

Eston Şehir Koru lansman fiyatları ile satışa sunulduğu için normalden çok daha uygun bir fiyata satın almanız mümkün kılınmıştır.

Eston Şehir Koru kapsamında yer alan daire seçeneklerinden bazıları;

 • Koru Villaları
 • Koru Katlı Villaları; Garden, Sky, Simplex
 • Koru Konakları
 • Koru Evleri; Koru Evler, Koru Meydan Evler

Her bir daire yapılanmasında farklı bir konsept ortaya koyulmuştur. Fiyatlar da bu konseptlere göre değişim göstermektedir.

Projeye sadece %5 oranında bir peşinat ile dahil olabilirsiniz. Aylık olarak 4600 lira bir ödeme ile kira öder gibi bu muhteşem evlerden birine sahip olabilirsiniz. Dilerseniz kredi çekerek de bu ödemeyi yapma imkanınız bulunmaktadır. Fakat ödeme kredi alabilmek için daha öncesinde ödemekte sıkıntı çıkan herhangi bir kredi borçlanmanızın olmaması gerekmektedir.

Tüm Başakşehir Konut Projelerini İncelemek İçin:https://www.projedefirsat.com/2018-yeni-istanbul-basaksehir-konut-projeleri.html

Bu haber hakkında fikirlerini paylaş
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İngiltere Kraliçe'nin Cinsel Hayatını Konuşuyor
İngiltere Kraliçe'nin Cinsel Hayatını Konuşuyor
Bergüzer Korel Kıyafetiyle Törene Damga Vurdu
Bergüzer Korel Kıyafetiyle Törene Damga Vurdu